Notice: Trying to access array offset on value of type null in /var/www/vhosts/bugloos.ir/httpdocs/wp-content/themes/bugloos/functions.php on line 7
آشنایی با ما - سایت رسمی شرکت باگلوس

آشنایی با ما

درباره باگلوس بدانید

باگلوس یک شرکت نرم افزاری ایرانی-هلندی است که خدمات مشاوره ای گسترده نیز عرضه می کند. این شرکت در سال ۲۰۰۶ با نام “چاپار” فعالیت خود را در کشور هلند آغاز کرد. مؤسسین و مدیران آن متشکل از دو نفر هستند : آرمین قاسمی و وینسنت ون دن برینک. انتخابِ اسم (چاپار) برای شرکت هرگز تصادفی نبود ، چرا که چاپار به نوعی اولین سیستم پیام رسانی در دنیا بوده که حدود ۲۶۰۰ سال پیش در ایران ، و با کمک اسب ها از آن برای انتقال پیام استفاده می کردند ؛ و به عنوان بخش مهمی از تاریخ انسانی در سراسر جهان شناخته شده است.

ما در واقع همان چاپارهای مدرنیزه شده هستیم. آن زمان انتقال پیام یا خبر بوسیله اسب انجام میشده و امروزه به شکل نوین توسط وبسایت و دنیای دیجیتال ، یعنی تفاوتی در جنس عملکرد این دو وجود ندارد و هر دو را میتوان بستری برای انتقال پیام و اطلاع رسانی در نظر گرفت. بنابراین باگلوس نوعی چاپار یا پیام رسانِ امروزی است که فعالیت خود را در حوزه تولید نرم افزار و وبسایت آغاز کرد ، و از آن پس تا بحال در زمینه طراحی نرم افزار ، مشاوره تجاری و کنترل کیفیت مشغول به فعالیت است. چند سال بعد از تأسیس ، نام “باگلوس” برای شرکت به ثبت رسید. کلمه “باگلوس” یک واژه هلندی است که در زبان فارسی به معنی “بدون ایراد” است زیرا که تمرکز و اولویت این شرکت همواره بر ارائه خدمات گوناگون با کمترین میزان خطا قرار داشته است.

با گذشت زمان و توسعه و گسترشِ باگلوس ، این مجموعه در سال ۲۰۱۴ تصمیم گرفت با هدف خدمت رسانی و سرویس دهی به شرکت ها و ارگان های داخلی ، وارد ایران هم بشود ؛ از آن موقع به سه حوزه مختلف تقسیم شده و در حال سرویس دهی است. در قسمتهای بعدی به معرفی این سه بخش خواهیم پرداخت. باگلوس همچنین در طول عمر کاری خود پروژه های گوناگون و موفقی را در اروپای غربی ، آمریکای شمالی و ایران به سرانجام رسانده است که در بخش های دیگر ویسایت به آنها پرداخته ایم.

موفقیت باگلوس در گرو هدفی والا

شاید از خود بپرسید که علت پیدایش باگلوس و دوام و رونق آن در کشوری مانند هلند چه بوده ؛ پاسخ بر میگردد به آن سال ها (۲۰۰۵ – ۲۰۰۶) و کمبود شفافیت در کار و خلاء در برقراری ارتباط مؤثر با مشتری ؛ در آن زمان طراحی نرم افزار و وبسایت اساساً در بازار رواج چندانی نداشت و اگر هم انجام می گرفت ، فرآیند طراحی برای مشتریان گنگ بود ، بطوریکه مشتریان در خصوص نتیجه کار و خروجیِ سرویسی که قرار بود تحویل بگیرند ابهاماتی داشتند. در این خلاء بود که شرکت باگلوس تأسیس شد و با هدف ایجاد یک پیوند قوی و نزدیک بین خود و مشتریان ، بستری را خلق کرد تا مشتری به روشنی از مراحل کار آگاه باشد و همزمان با سرویس دریافتی ، از مشاوره و همفکری نیز بهره مند گردد ؛ بنابراین در جریان فرآیند کار و نتیجه و کیفیت آن قرار میگرفت. همین اتفاق بود که باگلوس را از دیگر رقبایش منحصر به فرد ساخت. هدف باگلوس همواره ایجاد ارتباطی صمیمانه توأم با شفافیت و همفکری با مشتری بود ، و تمرکز اصلی بر روی ارائه خدمات مشاوره ای و راهنمایی بی نقص و ایده آل قرار داشت. مجموعه این عوامل منجر به رشد و محبوبیت و مقبولیت فراوان باگلوس در بین مؤسسات و سازمان ها گردید. نکته قابل توجه اینکه تبلیغاتِ این شرکت ، تنها بر اساس رضایتمندی مشتریان و کارفرماها بود و بوسیله آنها صورت میگرفت.

باگلوس شامل چه بخش هایی است؟

باگلوس از ابتدای دایر شدن ، در مقوله تولید نرم افزار و طراحی سایت و خدمات گوناگون مشاوره ای کار میکرده و با ورود به ایران و گسترش حیطه کاری ، تصمیم به تفکیک بخش مشاوره از بخش تولید گرفت. در حال حاضر باگلوس در ایران به سه بخش عمده تقسیم شده و با عناوین زیر فعالیت میکند :

 

Idepardazan-Chapar-logo

شرکت ایده پردازان چاپار

که همزمان با راه اندازی دفتر ایران شکل گرفت. حوزۀ فعالیت آن در زمینۀ ارائه خدمات مشاوره ای است. همزمان در مقوله تعیین استراتژی ، مدیریت پروژه و ساماندهی چرخه مدیریتی سازمانها نیز سرویس دهی میکند.

bugloos-logo

شرکت مشاوره و فناوری اطلاعات بیراد

نشأت گرفته از ترجمه فارسی کلمه باگلوس است ، به معنای "بدون ایراد" یا "بی ایراد" که بیانگر اعتقاد و خط مشیِ شرکت مبنی بر اجرا و ارائه بی نقص سرویس های آن است. حیطه فعالیت بیراد در بخش فنی است و حول محور تولید نرم افزار قرار دارد.

ZUOO-logo

محصول زوو

نوعی سرویس است که توسط شرکت باگلوس ابداع شده ، و امکان ساخت وبسایت را با کیفیت بالا و قیمت مناسب فراهم می سازد. زوو همچنین در رابطه با طراحی سایت ، سرور و سیستم مدیریت محتوایی پشتیبانی میکند.

سرگذشت باگلوس

پیدایش باگلوس چگونه اتفاق افتاد؟ پیشینه مدیران آن چیست؟ گردانندگانش از کجا آغاز کردند؟ و چطور کسب و کارِ شرکت را به اینجا رساندند؟ اینها سؤالاتی هستند که احتمالاً حس کنجکاوی شما را برانگیخته باشند ، و حتما مایل هستید مطالبی در مورد نحوه پیدایش باگلوس و عقبه مدیرانش و مسیر تکاملی که این مجموعه طی کرده بدانید. با کلیک بر روی دکمه زیر و ورود به این قسمت ، در جریان سرگذشت باگلوس و روند تحول آن از آغاز تا کنون قرار خواهید گرفت و به پاسخ آن پرسش ها دست پیدا خواهید کرد.

بیوگرافی

شاخصه های کار ما