Notice: Trying to access array offset on value of type null in /var/www/vhosts/bugloos.ir/httpdocs/wp-content/themes/bugloos/functions.php on line 7
اجزای باگلوس - سایت رسمی شرکت باگلوس

اجزای باگلوس

تلاش ، ترقی ، گسترش

باگلوس زمانی که فعالیت خود را آغاز کرد ، گامهای اول را با قدرت و اراده برداشت و این شروع قوی ، چشم اندازی از یک آینده قوی تر را برای شرکت ترسیم کرد و روحیه ای مضاعف به مدیران و کارکنان بخشید. همین امر سبب شد تا نقشه راهی منسجم و منظم طراحی گردد. براساس همین نقشه ، باگلوس راه خودش را با سخت کوشی مستمر و تلاش فراوان ادامه داد و رفته رفته در مقاطع مختلف پیشرفت های گوناگونی نصیبش شد. در گذر زمان و پیمودن تدریجی مسیر ترقی ، فعالیت های باگلوس گستردگی بیشتری پیدا کرد و نیاز به تفکیک حوزه های فعالیتی شرکت حس شد. پیرو این موضوع ، تصمیم گیری هایی صورت گرفت که به سبب آنها باگلوس به سه بخش (شرکت) تقسیم گردید. در قسمت پایین به معرفی و توصیف هر یک خواهیم پرداخت.

bugloos

دفاتر باگلوس در موازات یکدیگر

لازم به ذکر است که هولدینگ باگلوس در هلند با دفتر ایران فعالیت های یکسانی دارند و هر دو در زمینه های مشاوره ، تولید و کنترل کیفیت ارائه خدمات میکنند. مسئولیت دفتر هلند و کمک آن به دفتر ایران ، ساماندهی به مسائل مرتبط و مشترک با خارج کشور است ؛ یعنی برای پروژه ها و قراردادهای خارجی ، روابط با خارج یا خرید سرویس خارجی نقش پل ارتباطی را ایفا میکند. علت انتخاب هولدینگِ باگلوس برای این مسئولیت ، قدرت بالای ارتباطی آن با خارج از کشور است.

ZUOO icon

شرکت زوو

نوعی سرویسِ ابداع شده توسط باگلوس است و برای طراحی و تولید وبسایت بکار میرود. با استفاده از زوو ، مشتری یک بسته خدماتی کامل متشکل از وبسایت ، سرور ، پشتیبانی و طراحیِ دلخواهش دریافت میکند. همچنین پیرامون موضوع سیستم مدیریت محتواییِ سایت ، نیازهایش رفع میگردد. زوو با کیفیت و سرعت بالا ، و با قیمت مناسب و فناوری به روز ، وب سایت را به مشتری تحویل میدهد ؛ درنتیجه جای نگرانی برای مشتری باقی نمیگذارد.

Idepardazan-Chapar-logo

شرکت ایده پردازان چاپار

که همزمان با راه اندازی دفتر ایران شکل گرفت. حوزه فعالیت آن در زمینه ارائه خدمات مشاوره ای است. تعیین استراتژی برای کار و مدیریت پروژه نیز از سرویس های این شرکت محسوب میشوند. علاوه بر اینها ، ایده پردازان چاپار در حوزه ساماندهی زنجیره مدیریتی سازمان ها و برگزاری کارگاه های آموزشی نیز خدمات گوناگونی را عرضه میکند.

bugloos

شرکت مشاوره و فناوری اطلاعات بیراد

نشأت گرفته از ترجمه فارسی کلمه باگلوس است ، به معنای "بدون ایراد" یا "بی ایراد" که بیانگر اعتقاد و خط مشیِ شرکت مبنی بر اجرا و ارائه بی نقص سرویس های آن است. حیطه فعالیت بیراد در بخش فنی است و حول محور تولید نرم افزار قرار دارد. بیراد مختص طراحی نرم افزارهای سنگینِ داخلی سازمانها است ، که هدف از تولید آنها در جهت ارتقاء نرم افزاری و اتوماسیونِ فرآیند کاری شرکت هاست. بخش کنترل کیفیت نیز بر عهده بیراد است. نحوه خدمات رسانی بیراد به طریقه سفارشی است.