Notice: Trying to access array offset on value of type null in /var/www/vhosts/bugloos.ir/httpdocs/wp-content/themes/bugloos/functions.php on line 7
تولید و توسعه نرم افزار - سایت رسمی شرکت باگلوس

تولید و توسعه نرم افزار

تسهیل و توسعه چرخه کاری

تولید و طراحی نرم افزار یکی از عمده فعالیت های باگلوس است که توانایی و تجربه فراوانی را در این کار داراست. در همین راستا خدماتی ارائه میشود که با استفاده از خلاقیت های دیجیتالی ، فرآیند کاری و نرم افزاری شرکت ها را به یک روال عادی و پیشرفته و به روز شده سوق میدهند. در اصطلاح گفته میشود که روند کارهای یک شرکت را از طریق اتوماسیون دیجیتال بهبود میبخشد ، که محاسنی دارد :

  • مشتری قادر است بصورت زنده از اطلاعات مورد نظر ، در هر پلت فرمی (مثل کامپیوتر ، موبایل یا تلویزیون…) آگاهی داشته باشد و بتواند با دست باز کنترل و مدیریت  لازم را بر روی عملکرد شرکت اعمال کند.
  • شفاف سازی در روال و چرخه کاری شرکتها و روشن شدن سیکل اتفاقات در زنجیره کاری از دستاوردهای اتوماسیون است. به جهت این شفاف سازی ، ساختاری انعطاف پذیر بوجود می آید که به مشتریان قدرت پیش بینی و تصمیم گیری آسوده میدهد و فرصت ایجاد تغییرات گوناگون را فراهم میکند. همچنین در اثر این اتفاقات شاهد افزایش میزان بازدهی خواهیم بود.
  • آشکار ساختن اطلاعات و سوابق نیرو ها و کارآیی تیم.
  • نیازمندی های مشتری و فعالیت های گوناگونی که با آنها سروکار دارد ، همگی در یک نرم افزار متمرکز میشوند و مشتری یکجا میتواند بر روی آنها مانور بدهد.

خلاء دیجیتالی حس می کنید؟

امروزه شاهد تحولات عظیم دیجیتال در عرصه صنعت و تجارت هستیم. مسلماً شما هم اشتیاق به حرکت و رشد در جهت همین تغییرات دارید و همواره به دنبال به روز بودن هستید. اگر نیازی را به تحولات و یا کمک های مشاوره ای در درون سازمان خود احساس میکنید ، باگلوس همراه و همگام با شما خواهد بود.
با باگلوس تماس بگیرید

دنیای دیجیتال . . . عصر تکنولوژی

همه ما میدانیم که دنیا در حال پیشروی به سمت دیجیتالی شدن است و روز به روز بر اهمیت آی تی و نقش فناوری اطلاعات در بخش های مختلف صنعت افزوده میشود.  از این پیشرفت میتوان بعنوان تکامل صنعتی دیجیتال یاد کنیم که به سبب آن روش های تولید و سرویس دهی نیز در حال تحول و تکامل هستند ؛ صد البته این تحولات حاصل و معلول نیازها و اشتیاقات مشتریان و شرکت ها هستند. با این تفاصیل ، میتوان نتیجه گرفت که تأثیر و اهمیت شرکت های آی تی هر روز بیشتر و بیشتر میشود و سرویس های دیجیتالی نقش محوری خواهند یافت. باگلوس با دوازده سال تجربه قادر به ارائه گستره وسیعی از خدمات است. این بدین معنا است که محدوده کاری و سرویس رسانی آن ، از ساختن یک وبسایت برای یک شرکت یا بانک تا طراحی سیستم بانکداری متمرکز برای آنها را پوشش میدهد.

وب سایت

باگلوس در طول سالیان فعالیت کاری خود بیش از ۱۵۰ وبسایت را در زمینه های متنوع  طراحی کرده است. مشتریان آن را طیف وسیعی از اصناف و نهادها تشکیل میدادند و بعنوان مثال میتوان از مغازه ها ، رستوران ها ، سازمانهای دولتی و دانشگاه ها نام برد. خدمات طراحی وبسایت در هلند ، بلژیک ، آمریکا ، اروپای غربی ، انگلیس و ایران در طول این سالها ارائه شده است. باگلوس وبسایت های مهمی را برای سازمانهای مهم و بزرگی تولید و مدیریت کرده که این سایتها از نظر اجرایی اهمیت داشتند و نیاز بود تعداد بسیار بالایی از کاربران را پوشش بدهند. از جمله این سازمان ها میتوان به دانشگاه اوترخت ، دانشگاه ساکسیون ، دومین بیمارستان بزرگ هلند (اوترخت مدیکال سنتر) و بزرگترین تولیدکننده مبلمانِ هلند (اوربن سوفا) اشاره کرد. ضمناً باگلوس اختیار مدیریت وبسایت را کاملا به مشتری هم واگذار میکند. همچنین به منظور افزایش بازدید ، وبسایت را براساس استانداردهای جستجوی گوگل و دیگر موتورهای جستجوگر تنظیم و تحویل میدهد. باگلوس پس از بررسی موشکافانه نیازهای مشتری و با مشورت و همفکری پی در پی با او کار را به جلو میبرد. برای وبسایت های نسبتاً ساده و سبک ، سرویس زوو با هدف تولید انبوه بکار گرفته میشود ، اما برای وبسایت های بزرگ و سنگین ، شرکت بیراد دست به کار میشود و به شکل سفارشی کار طراحی و تولید را انجام میدهد.

وب اپلیکیشن

باگلوس تولید نرم افزار را به عنوان یکی از خدمات عمده کاری خود به شرکت ها و سازمان ها عرضه میکند. هدف از طراحی این نرم افزارها کمک رسانی چند جانبه به مشتریان و شرکت ها است. از جمله آنها میتوان از اتوماسیون یاد کرد که در واقع کمک میکند پروسه و چرخه کاری یک شرکت از مقطع اولیه تا ارائه کالایش ، به شکل دیجیتال تغییر پیدا کند. شفاف سازی اطلاعات از دیگر خدمات باگلوس است که مدیران را از اتفاقات درون سازمانی آنها ، عملکرد پرسنل و تیم ، فعالیت شعبات و فاصله آنها تا هدف گذاری های سازمان آگاه میسازد. و آگاهی مدیران منتهی به تصمیمات سازمانی بهتر میگردد.  در این بین نرم افزار هایی هم ارائه میشوند که خود به نوعی یک سرویس مستقل هستند و میتوانند برای مشتری یا شرکتی که قصد راه اندازی یک ایده یا قابلیت خلاق را دارد ، مورد استفاده قرار بگیرند. باگلوس سعی دارد برای نرم افزارهای تولیدی خود ، فضای کاربری ساده ای در نظر بگیرد و ضمناً به طریقه سفارشی و براساس نیاز مشتری اپلیکیشن خلق کند. انعطاف در تولید نرم افزار از دیگر ویژگی های قابل توجه است که به مشتری امکان ایجاد تغییرات یا کاستن و افزودن قسمتهایی بر نرم افزار دریافتی را میدهد و همین امر موجب به روز بودن و پیشی گرفتن مشتری از دیگر رقبایش میگردد. باگلوس بر طبق عادت همیشگی ، مشتری را کاملاً در جریان تمامی اتفاقات و تحولات مسیرِ تولید نرم افزار میگذارد و با برگزاری جلسات متعدد و همفکری و مشاوره ، همه ابهامات و نقاط گنگ را برطرف میسازد. در همین راستا ، مشتری پیش از آغاز تولید از نقشه راه مطلع میشود ، ساختار و طرح اولیه را مشاهده میکند و هر دو هفته یک نسخه نمایشی در اختیارش قرار میگیرد. باگلوس در یکایک مقاطعی که گفته شد ، پس از اعمال اصلاحات مورد نظر مشتری ، تأییدیه او را دریافت و گام به گام همراه او تا تحویل نرم افزار پیش میرود.

اپلیکیشن موبایل

هرچه به سمت آینده پیش میرویم تلفن های همراه از اهمیت بیشتری برخوردار میشوند ؛ و برخلاف گذشته که در نقشِ یک ابزار درجه دوم ، سرویس شامل حال آنها میشد ، امروزه میبینیم که موبایل ها به عنوان محور و اولویت اول جهت دریافت و میزبانی یک سرویس به شمار میروند. باگلوس نیز طبیعتاً خدمات تولید و توسعه نرم افزار همراه ویژگی های که قبل تر ذکر شد ، بر روی تلفن همراه پیاده سازی میکند.

 

کارهای مرتبط

نگاهی به کارهای ما بیندازید. ببینید باگلوس چگونه در عصر جدید فناوری دیجیتال فعالیت می‌کند.

نیاز به همفکری دارید؟

فرم زیر را پر نمایید تا همکاران ما با شما تماس بگیرند