Notice: Trying to access array offset on value of type null in /var/www/vhosts/bugloos.ir/httpdocs/wp-content/themes/bugloos/functions.php on line 7
کنترل کیفیت - سایت رسمی شرکت باگلوس

کنترل کیفیت

کنترل کیفیت

مبحث کنترل کیفیت در نظارت قوی و تضمینِ کیفیت برای فرآیند کاری سازمانهای بزرگ خلاصه میشود. این سرویس به صورت فیزیکی و در زمینه آی تی ، در حوزه نرم افزاری و متد تستینگ کاربرد دارد و ارائه میشود. به علاوه بخش مهمی هم تحت عنوان  “تجربه کاربری” وجود دارد که به کاربر امکان کار با نرم افزار را میدهد تا میزان رضایت او و حسی که دارد مورد سنجش قرار بگیرد. همچنین از طریق نرم افزار ، سرویس های طراحی شده تست میشوند. بطور کلی جهت بهره وری و خشنودی بیشتر مشتری ، راه کارهایی وجود دارد که به شرح زیر هستند :

  • کنترل کیفیت دیجیتالی
  • تست نرم افزاری
  • تست راه حل اتوماسیون
  • سنجش پیشرفت روند سازمان
  • مشاوره در زمینه تست استراتژی

خلاء دیجیتالی حس می کنید؟

امروزه شاهد تحولات عظیم دیجیتال در عرصه صنعت و تجارت هستیم. مسلماً شما هم اشتیاق به حرکت و رشد در جهت همین تغییرات دارید و همواره به دنبال به روز بودن هستید. اگر نیازی را به تحولات و یا کمک های مشاوره ای در درون سازمان خود احساس میکنید ، باگلوس همراه و همگام با شما خواهد بود.
با باگلوس تماس بگیرید

کنترل کیفیت در زمینه فناوری اطلاعات

باگلوس در طی این سال ها با انجام پروژه های گوناگون توانمندی مناسبی در شیوه های قدرتمند تستینگ و طراحی سرویس های مشتری با کمترین مشکل طراحی به دست آورده است. خدمات کنترل کیفیت باگلوس برای سازمان های دولتی و شرکت های خصوصی ارائه میشود و مانند یک همراه خلاق و معتمد در کنار آنها می ماند. تأثیرگذاری خدمات سنجشی باگلوس تا به امروز محرز شده است. این خدمات باعث بهبود قابل توجه کیفیت ، تسریع زمان ساخت و تحویل سرویس ، کاهش هزینه ها و افزایش بازدهی پروسه آی تی میشوند.

 

کنترل کیفیت در زمینه مدیریتی

سرویس کنترل کیفیت در باگلوس فقط محدود به حیطه فناوری اطلاعات نیست ؛ باگلوس در زمینه مدیریت پروژه نیز این خدمات را بکار میگیرد و بکار گیری کنترل کیفیت در این بخش ، امری تازه در ایران است. با رشد و پیدایش بیشتر شرکتهای خصوصی نیز بر اهمیت این موضوع افزوده میشود. باگلوس با ارائه خدمات کنترل کیفیت خود، به مدیران کمک میکند تا فرآیند پروژه ها و تصمیم گیری های آنان ساختار یافته و شفاف باشد و از حالت سنتی و نامشخص خارج شود ؛ به این ترتیب روال کاری شفاف شده و امکان کنترل کیفیت کار به خوبی فراهم میگردد.

نیاز به همفکری دارید؟

فرم زیر را پر نمایید تا همکاران ما با شما تماس بگیرند