Notice: Trying to access array offset on value of type null in /var/www/vhosts/bugloos.ir/httpdocs/wp-content/themes/bugloos/functions.php on line 7
خدمات تجاری - سایت رسمی شرکت باگلوس

خدمات تجاری

ارتقا کسب و کار

باگلوس خدمات تجاری خود را با هدف ایجاد اصلاحات در کسب و کار شما به منظور افزایش بازدهی آن ارائه میدهد و شما را به اهدافی که تعیین کردید نزدیکتر میکند. هدف اصلی خدمات تجاری باگلوس را میتوان در” آموزش ، پیاده سازی و بررسی ”  خلاصه نمود که منجر به ایجاد شفاف سازی برای بخش های مدیریتی و تیم های اجرایی سازمان میگردد و کنترل پروژه ها نیز با کیفیت بهتری صورت میگیرد. باگلوس در راستای شفاف سازی ، مدیریت پروژه ، بهبود وضعیت تیم و بهینه سازی سازمان و افراد، خدمات تجاری خود را به شرکت ها و سازمان ها ارائه میکند. چاچوب کلی این خدمات شامل موارد زیر است :

  •  آگاهی بخشی به شما درباره فناوری های مدیریتی جدید و درون سازمانی و خلق یک اتمسفر کاریِ مساعد به منظور برقراری فضای روانی مناسب برای کارمندان و در نتیجه بالا بردن سطح تعهد کاری آنان
  •  بررسی بازدهی مجموعه و بهینه سازی عملیاتی فرآیندهای اجرایی آن
  •  معرفی بهترین بستر مالی و مناسب ترین تسهیلات بانکی با توجه به کسب و کار شما

خلاء دیجیتالی حس می کنید؟

امروزه شاهد تحولات عظیم دیجیتال در عرصه صنعت و تجارت هستیم. مسلماً شما هم اشتیاق به حرکت و رشد در جهت همین تغییرات دارید و همواره به دنبال به روز بودن هستید. اگر نیازی را به تحولات و یا کمک های مشاوره ای در درون سازمان خود احساس میکنید ، باگلوس همراه و همگام با شما خواهد بود.
با باگلوس تماس بگیرید

تعیین هویت

یکی از مهم ترین اهداف خدمات تجاری باگلوس کمک به سازمان ها برای تعیین هویت آنهاست و نتیجتاً خلق یک اتمسفر مثبت و سالم و مفید. نخستین مرحله این فرآیند ، تحقیق و بررسی سازمان ها برای مشخص شدن هویت آنان در چارچوب ارزش های سازمانی تا چشم اندازها و اهداف شرکتی معین گردد. سازمانها از این پکیج خدماتی میتوانند در مصاحبه های کاری ، بررسی و قضاوت کارکنان و تعدیل و تشویق نیرو ها بهره ببرند ؛ همچنین با روشن شدن هویت سازمان و اهداف و معیارهای آن ، برای افراد داخل سازمان و اشخاص بیرونی و مشتریان نوعی شفاف سازی ایجاد میشود. این پروسه برای تغییرات در تیم های موجود در سازمان نیز نقش ایفا میکند و موجب رشد بازدهی ، وفاداری و احساس خوب میگردد ؛ برگزاری فعالیت های تیمی ، جلسات و فرم های نظرسنجی ابزاری جهت ارائه این خدمات هستند. علاوه بر اینها باگلوس با اجرای این بسته خدماتی ، در روند مصاحبه ها و جذب نیرو برای سازمان ها بهبودی بسیاری را موجب میشود و افراد بیرونی و تازه کار را به خوبی و سریعا با اهداف و ارزش های شرکت آشنا می سازد. در این فرآیند از متدهای خاص مصاحبه استفاده میگردد.

بهینه سازی در اجرا

باگلوس در راستای بهینه سازی عملکرد و راندمان تیم سازمانها اول به بازبینی دپارتمان های مختلف آن شرکت میپردازد تا نقص ها و موانع رشد شناسایی شوند. سپس بعنوان راه حل آموزش یا تغییرات نرم افزاری ، یا تغییرات در نحوه مدیریت و یا تحولات سازمانی صورت می پذیرد. برای مثال باگلوس با استفاده از متودولوژی “اجایل”  قادر است بررسی کند که ساختار “واتر فال” برای یک سازمان مناسب تر است یا “اجایل”. در ساختار واترفال پروژه تعریف ، فازبندی و تا انتها برنامه ریزی و احرا شده و سپس تحویل داده میشود. در ساخنار اجایل پروژه بررسی و برنامه ریزی کلی میگردد و در مراحل مختلف خروجی آن در اختیار مشتری قرار میگیرد. متد “پرینس دو” هم مثالی دیگر برای مدیریت پروژه است. باگلوس قابلیت بررسی و پیاده سازی این موارد را در سازمان های مختلف را در راستای افزایش بازدهی آنها دارد.

 

بررسی مالی

ایجاد بستر مالی مناسب برای سازمان ها از دیگر زیر مجموعه های خدمات تجاری باگلوس است که در دو بخش اعمال میگردد :

  • مدیریت مالی سازمانی : حسابداری و حسابرسی و مدیریت فاکتورهای ماهانه
  • مدیریت حساب های سازمان و تصمیم در رابطه با بانک مرجع ، نوع حساب و میزان سود

باگلوس به واسطه همکاری و ارتباط نزدیک با بانک ها راهنمای خوبی برای شرکت ها و آگاه سازی آنها از امکاناتشان است ، و میتواند شرایط آنها را به دریافت بیشترین سود با توجه به پس اندازی که دارند سوق بدهد. شفاف سازی مالی سازمانها نیز از الزاماتی است که باگلوس در راستایش تلاش میکند تا مشخص شود در کدام بخش ها چه هزینه هایی میشود ، و بدین ترتیب در کدام قسمت ها امکان صرفه جویی وجود دارد. مشاوره در جهت شفاف سازی گردش مالی ، مدیریت هزینه ها و حسابها و کنترل فرآیند فاکتور ها و ذخیره سازی آنها ، به سازمان ها قدرت پیش بینی لازم را برای میزان درآمد خود در آینده میدهد.

نیاز به همفکری دارید؟

فرم زیر را پر نمایید تا همکاران ما با شما تماس بگیرند