Notice: Trying to access array offset on value of type null in /var/www/vhosts/bugloos.ir/httpdocs/wp-content/themes/bugloos/functions.php on line 7
مشاوره - سایت رسمی شرکت باگلوس

مشاوره

باگلوس در قالب مشاور...در نقش همراه

یکی از سرویس های اصلی و مهم شرکت باگلوس ارائه خدمات مشاوره ای است. در همین راستا مرتبط با بحث فناوری اطلاعات به اعضای تیم شرکت ها آموزش های لازم داده میشود. بعلاوه برای مدیران شرکت ها هم سرویس های مشابه در نظر گرفته میشود ، به این طریق که به آنها در حوزه تعیین و تبیین استراتژی ، ترسیم و اصلاحِ نقشه راه و در زمینه مدیریت پروژه کمک های مشاوره ای عرضه میشود. باگلوس برای مدیران معین میسازد که نقشه راه شرکت آنها چه فازهایی داشته باشد ، چه تیمی و با چه دانش و تخصصی تشکیل شود و ساختار گروه و چگونگی شکل گرفتنش به چه صورت باشد. علاوه بر مشاوره های فنی ، برگزاری کارگاه های آموزشی-حمایتی برای کارکنان و مدیران نیز در زیر مجموعه بخش مشاوره قرار دارد ؛ در واقع میتوان گفت که نوعی همفکری در مورد یک ایده یا یک روش کاری رخ میدهد.

خلاء دیجیتالی حس می کنید؟

امروزه شاهد تحولات عظیم دیجیتال در عرصه صنعت و تجارت هستیم. مسلماً شما هم اشتیاق به حرکت و رشد در جهت همین تغییرات دارید و همواره به دنبال به روز بودن هستید. اگر نیازی را به تحولات و یا کمک های مشاوره ای در درون سازمان خود احساس میکنید ، باگلوس همراه و همگام با شما خواهد بود.
با باگلوس تماس بگیرید

دوره های آموزشی

دوره های آموزشی باگلوس برای کمک به مدیران وب ، معماران ، تولید کنندگان ، بازاریابان ، مدیران پروژه و…. تدارک دیده شده اند. محتوای این دوره ها در زمینه فناوری اطلاعات و مدیریت پروژه و چگونگی ساماندهی و توسعه آنهاست. علاوه بر آموزش های فنی ، مدیران پروژه در حیطه مِتدهای کاری مثل “اجایل” یا  “اسکرام”  نیز خدمات آموزشی دریافت میکنند. باگلوس با بررسی نیازهای مشتریان و منطبق بر این احتیاجات ، بصورت سفارشی این کارگاه های آموزشی را برقرار میسازد. در مواقعی امکان ارائه دوره ها به شکل مشترک و با کمک شرکای داخلی یا خارجی نیز وجود دارد.

تأمین گواهی و مدارک

باگلوس در خصوص فراهم نمودن مجوز ها و گواهی های مورد نیاز ، شرکت ها را تنها نمیگذارد ؛ و این کار را به کمک دوستان و شرکای خود در خارج از کشور به انجام میرساند. از چند نمونه از این گواهی های مهم میتوان به SAP , Prince 2 , IBM و امثالهم اشاره کرد. در ایران برای این مدارک آزمونی برگزار نمیشود و بنابراین امکان اخذ آنها وجود ندارد. باگلوس با یاری شرکای خارجی ، آموزش های لازم را در داخل کشور به سازمان ها و مدیران ارائه میدهد و شرایط شرکت در آزمون ها را در خارج از کشور یا حتی در داخل ایران فراهم می آورد.

کارگاه های آموزشی و سمینارها

باگلوس میتواند برای شرکت ها کارگاه های آموزشی و سمینار برگزار نماید که این برنامه ها از حداقل نصف روز تا بازه های طولانی مدت در نظر گرفته میشوند. هدف از ایجاد این سمینارها و کارگاه ها ، تحلیل و تمرکز بر روی مباحث مهمی مثل مدیریت پروژه ، بهره برداری از امکانات و چابکی و استمرار در کار است. مجموعه این اتفاقات قطعاً به افزایش بازدهی یک شرکت و تیم آن می انجامد.

نیاز به همفکری دارید؟

فرم زیر را پر نمایید تا همکاران ما با شما تماس بگیرند